רוני דוניץ

רוני דוניץ

אני ילד ארה"ב  , MBA ,פועל  במרץ כבר יותר מחמש שנים כמאמן אישי ועסקי ב"משרה מלאה". אני מאמן יזמים, אנשי עסקים ומנהלים בפיתוח אישי ועסקי, ניהול עצמי, שינויי קריירה והגשמה עצמית. עד כה היתה לי הזכות לאמן למעלה מ 300 איש ומאחורי עומדות מעל 2800 שעות אימון.
האימון הוא חדוות יצירה בשבילי,  ייעודי המקצועי והמקום שבו התהליכים יוצרים תוצאות אמיתיות ויוצרים "יש מאין".

בשנים האחרונות פיתחתי מודל ייחודי של הקמת והנחיית קבוצות מאסטרמיינד להעצמה אישית ועסקיתDunetzMasterminds™-  וייסדתי את העמותה לקידום שיטת המאסטרמיינד בישראל.  בקבוצות המאסטרמיינד ביוזמתי והנחייתי השתתפו עד כה מאות אנשים, והיום אני מנחה אחרים ביישום המודל ב"יזמות מאסטרמיינד" בתחום העסקים, חברה ומשפחה. החזון שלי הוא שהמאסטרמיינד יהווה פלטפורמה רבת-עוצמה שתחבר בין אלפי אנשים סביב העולם בפיתוח רעיונות  ועסקים חדשים על בסיס מסגרת ערכית של חשיבה קולקטיבית, תמיכה, סיעור מוחות, הדדיות ונתינה.

בעבר עסקתי כ-15 שנה בפיתוח עסקי בינלאומי בתחומי הביוטכנולוגיה וההיי-טק. קודם לכן שהיתי 5 שנים במזרח הרחוק, ושם עסקתי בהדרכת אנשי עסקים, לימוד תרבויות, שפות ואמנויות לחימה ורפואה של האיזור. אני מאמין שמאמן טוב הוא אדם שגם התנסה וחווה הרבה בחיים המקצועיים והאישיים. חיי לקחו אותי להתגורר ב 5 ארצות, להיחשף וללמוד שפות ותרבויות שונות , ולהתנסות ולהעמיק בדיסציפלינות ודרכי חשיבה שונות.  אני מוסמך לניהול עסקים בינלאומיים מאחד המוסדות המובילים בתחומו בארה"ב
Thunderbird Graduate School of International Management. אני גם בוגר לימודי תעודה במשאבי אנוש, ובעל תואר ראשון בחקלאות. את הכשרתי כמאמן עשיתי באחד המחזורים הראשונים של מכללת Coachme, ומאז עברתי עשרות סדנאות והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

אני מאמין שלפני שאדם יכול חבר בלשכת המאמנים בישראל

חבר בלשכת המאמנים בישראל

להיות מאמן טוב  עבור אחרים הוא חייב להיות אדם שבעצמו "מתבונן פנימה" ומחויב להגשמה עצמית בעצמו. העבודה היחידה שאני מכיר היא זו של "עבודה בגובה העיניים", מתוך שותפות, כבוד הדדי, עוצמה ומחויבות למטרות ותוצאות.

אני מתגורר ביישוב קדימה בשרון
, בעל למירב ואבא לשני(17) וגיל (15).  אני שואב כוחות רבים מתוך הפסיכולוגיה והפילוסופיה הבודהיסטית ומהעובדה שבאמת "מכל מלמדי השכלתי". האמרה שדרבנה אותו לשינוי מרחיק לכת בחיים, ושאותה אני מציע לחשיבה מעמיקה אצל  מתאמני,  היא:

“It’s never too late to be what you might have been” (George Eliot)

למידע נוסף אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית שלי .

מודעות פרסומת