ב-3.5.2010 נשמתי לרווחה. הלכתי לישון אחרי חצות עם תחושת "חימום בלב". כנס המאסטרמיינד הראשון, שעליו עמלתי ימים ולילות, ביחד עם קבוצת "יזמי\מנחי מאסטרמיינד" האיכותית אשר אותה הכשרתי ושבה תמכתי, היה ועבר, אירוע ראשון מסוגו הפך להיסטוריה. כ- 80 איש השתתפו בכנס והאנרגיות  היו גבוהות. בתכנית האירוע המשתתפים הקשיבו והפנימו: מה זה מאסטרמיינד, מניין הוא הגיע, מהו תועלתו לכל אחד ואחד וכיצד ניתן ליישם משאב זה לחיים ולעסקים. המשתתפים תרגלו, צפו בהדגמות , התנסו בפועל בקבוצות וקבלו הרצאה מרתקת מפי פרופ. אורן קפלן בנושא "פסיכולוגיה חיובית בחיים ובעסקים".

הדבר שהרשים אותי ביותר בכנס היה הקלות שבה אנשים התחברו לרעיון שאותו הגה נפוליאון היל ב 1937 ושיש לי את הזכות לפעול, לפתח ולהרחיבו מזה יותר מחמש שנים: "אנשים העוזרים זה לזה להצליח – עוזרים לעצמם להצליח יותר!". הרעין הזה עומד מאחורי כל הקונספט של מודל Dunetzmastermind, שהוא החזון שבו המאסטרמיינד חוצה את גבולות הגזרה של "סדנא" או "כלי לארגז כלים" והופך להיות תפישת עולם ודרך חיים.

המשובים של המשתתפים היו חיוביים למדי ושיקפו בצורה נחרצת וחד-משמעית את הצורך והחיפוש שיש לכה רבים מאיתנו להתחבר למערבת שבנויה כולה משילוב כוחות בפתיחות, שיתוף, העצמה, הדדיות וחשיבה מחוץ לקופסה.

בתחושה של סיפוק, הצלחה ומימוש, מצד אחד, ו"זאת רק ההתחלה", "רק גרדנו את התחתית" ו"העבודה כולה לפנינו", מצד שני, אני מרים כוסית ומודה לכל הנפשות הפועלות שתרמו לאבן הדרך הזו ולהזכיר לכולנו:

It is not what I said, it is not what you said and it is not even what WE said that matters…it is what we created when we honored and leveraged all that we brought together to the collective wisdom, efforts and abilities that we all have….THAT is what is really behind the concept of the mastermind!…

מודעות פרסומת